Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası ile www.nevestabirsencetin.com (Gizlilik politikasında Nevesta Birsen Çetin - Birsen Çetin olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların Nevesta Birsen Çetin - Birsen Çetin’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

Nevesta Birsen Çetin - Birsen Çetin kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

Nevesta Birsen Çetin - Birsen Çetin, kişisel bilgilerin ve Nevesta Birsen Çetin - Birsen Çetin kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Nevesta Birsen Çetin - Birsen Çetin bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, Nevesta Birsen Çetin - Birsen Çetin tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Nevesta Birsen Çetin - Birsen Çetin’un bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, Nevesta Birsen Çetin - Birsen Çetin haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler Nevesta Birsen Çetin - Birsen Çetin tarafından da güncellenebilecektir.

Nevesta Birsen Çetin - Birsen Çetin, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi Nevesta Birsen Çetin - Birsen Çetin tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.

Nevesta Birsen Çetin - Birsen Çetin, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Nevesta Birsen Çetin - Birsen Çetin internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, Nevesta Birsen Çetin - Birsen Çetin gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.