Hikayemiz

Kurucumuz ve Tasarımcımız olan Birsen Çetin (müşterilerimizce Birsen Abla), babasının mesleği olan Tekstil Tasarımını 2006 yılında devralıp deneyimlerini ve birikimlerini NEVESTA markası altında birleştirmiştir.

Nevesta ekibi tarafından tasarlanan ürünler kendi atölyemizde üretilmektedir. Üretim ve satışın bir arada olduğu mağaza konseptimiz sayesinde piyasaya yön veren ürünler üretebiliyoruz.

Tekstil Tasarımı yoğunlukla verilen ölçülere ve istekler doğrultusunda tasarlanıyor. Ürün içeriğimizde hazır ürün al-sat bulunmamaktadır. Tekstil tasarım ekibimiz, dikim, kalıp, yeni ürün argesi, nakış, nakış deseni tasarımı ve çizimleri gibi kapsamlı bir üretim bandını takip etmektedirler. Diğer yandan kıymetli, miras niteliğinde el işi (dantel v.s.) sahibi olan müşterilerimize, işlerinin kıymeti desteklenecek şekilde tasarımları ve üretimleri yapılmaktadır.

Bohça ve Kutu tasarımlarında belki bizi İstiridye kutu ile hatırlarsınız... Uzun bir dönem bütün Mahmutpaşa ve Nişantaşı vitrinlerinden düşmemişti. Şimdilerde sandık modellerimiz ve diğer tasarımlarımızın kopyaları bütün piyasaya yayılmış durumda. Kutu Tasarımı ekibimiz, tasarladıkları ürünleri yeni arge çalışmalarıyla kullanıcı taleplerine göre geliştirip, üretmektedirler. Bütün kutularımız patentlidir, el işçiliğidir. Kutularımız bohça için kullanılırken aynı zamanda dekoratif kutu olarak da alıcı bulmaktadır. Makyaj kutusu, depolama kutusu v.b. işlevsel alanlarda kullanılmaktadır.

Bohça Bağlama'da 10 yıllık deneyimimizle aldığınız hediyelerin sunumları isteğiniz ve zevkleriniz doğrultusunda hazırlanmaktadır.

Organizasyon bölümümüzde butik organizasyonlar kabul edilmektedir. Paket organizasyonlar mevcut değildir. Kişinin istek ve talepleri doğrultusunda konsept ve fiyat belirlenmektedir. Organizasyon dışında kına senaristliği de yapılmaktadır. Peki bu ne demek? Bazen oteller veya tutulan mekanlar anlaşmalı oldukları organizasyon firmaları dışında bir firma ile çalışılmasına izin vermezler. Veya sizin bütçenize göre anlaştığınız bir organizasyon firması olabilir. Kına etkinlerinde organizasyona asıl ihtiyaç, kınanın programlanması, gelinin çıkış sahneleri, kınanın ne zaman nasıl yakılacağı, danslar, gösteriler, konsept için danışmanlık gibi sorulardan doğar. Biz ihtiyaçlarınızı karşılayıp, programlayıp sizin kınanızın senaristliğini yapıyoruz.

-Müşterilerimizin mahremiyetini korumak amacıyla sadece izin verilen organizasyonların fotoğrafları paylaşılmaktadır. Mahremiyetiniz bizim için önemlidir.

Bohça kitleri, bütün bohça malzemelerini içerir. Geriye sadece sizin bohçayı bağlamanız kalır...

İhtiyacınız halinde her zaman yanınızdayız.